Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Pietrzak

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Pietrzak

Toruń, Polska
Adwokat
0/5
O mnie
Godziny pracy
Adres

Kancelaria Adwokacka adwokat Arkadiusz Pietrzak jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, która świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.

W wykonywaniu zawodu, zapewnia indywidualne podejście do Klienta i osobisty udział w prowadzeniu zleconej sprawy przed sądami, prokuraturą, organami państwowymi i innymi podmiotami.

Na powyższe składa się m.in. zapewnienie Klientowi prostych, profesjonalnych, szybkich i skutecznych rozwiązań w postaci: • porad prawnych, • opinii prawnych, • pism procesowych, • przeprowadzania szkoleń z zakresu prawa, • szeroko rozumiana reprezentacja Klienta przed różnego rodzaju podmiotami.

Misją Kancelarii jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, bezpieczeństwa prawnego, dyskrecji oraz najbardziej efektywnych, profesjonalnych rozwiązań w danej sprawie. Klient jest na bieżąco informowany o stanie zleconej sprawy.

Kancelaria: • świadczy swoje usługi na terytorium całej Polski, m.in. w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku, tj. ze szczególnym uwzględnieniem województwa kujawsko-pomorskiego, • oferuje również pomoc osobom przebywającym na stałe poza granicami kraju, • zapewnia obsługę prawną również w języku angielskim.

Kancelaria współpracuje z prawnikiem zajmującym się pomocą przy tzw. ”rozwodzie kościelnym”, tj. w zakresie prowadzenia spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa lub innych związanych z prawem kanonicznym. Siedziba Kancelarii mieści się w samym centrum zabytkowej, toruńskiej starówki - w bliskim sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Rejonowego, Rynku Staromiejskiego, Ratusza oraz Domu Kopernika.

Adwokat Arkadiusz Pietrzak na rynku usług prawniczych działa od 2012 roku. Jest absolwentem kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie złożył egzamin magisterski, w ramach którego obronił pracę magisterską pt. „Kara śmierci jako środek zwalczania przestępstw, w ujęciu komparatystycznym” uzyskując ocenę bardzo dobrą. Odbył staże w kancelarii notarialnej oraz w sądzie powszechnym. Aplikację adwokacką odbył przy Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Toruniu, doskonaląc umiejętności zawodowe w renomowanych kancelariach adwokackich w Toruniu. W trakcie przygotowywania do wykonywania zawodu adwokata współpracował z licznymi kancelariami adwokackimi m.in. z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina. Następnie złożył zawodowy egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym. Bierze udział w licznych szkoleniach zawodowych z różnych dziedzin prawa, nieustannie poszerzając swój zasób wiedzy o najnowsze rozwiązania prawne. W wykonywaniu swoich czynności zawodowych, kieruje się przede wszystkim treścią złożonego ślubowania: "Ślubuję uroczyście w swej pracy adwokata przyczyniać się ze wszystkich sił do ochrony praw i wolności obywatelskich oraz umacniania porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązki swe wypełniać gorliwie, sumiennie i zgodnie z przepisami prawa, zachować tajemnicę zawodową, a w postępowaniu swoim kierować się zasadami godności, uczciwości, słuszności i sprawiedliwości społecznej." Prywatnie interesuje się historią, geopolityką, ekonomią oraz w wolnych chwilach uprawia sport, głównie biegi na 10 km i więcej.

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Pietrzak

ul. Ducha Świętego 20 lokal 5
87-100 Toruń

Specjalizacje

prawo karne
prawo cywilne
prawo wykroczeń
prawo rodzinne
prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
prawo gospodarcze
prawo spadkowe
prawo administracyjne

Polecani prawnicy

Kancelaria Adwokacka Paweł Kozieradzki
Paweł Kozieradzki

Adwokat 0/5

Kania i Partnerzy sp.p. zawodu radcy prawnego
Paweł Kania

Radca prawny 0/5

Kancelaria Adwokacka Kamiński Jakub
Jakub Kamiński

Adwokat 0/5

FILIPCZAK-GODEK LILIANNA KANCELARIA ADWOKACKA
Edyta Moryt

Adwokat 0/5

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŻANETA BIAŁEK
Żaneta Białek

Adwokat 0/5

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kryczyńska
Magdalena Kryczyńska

Adwokat 0/5

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski Kancelaria Prawna
Igor Klimkowski

Adwokat 0/5

Dołącz do największej społeczności prawników w Polsce

Daj się odnaleźć dla ponad 500,000 potencjalnych klientów