Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Bełżek

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Bełżek

Biłgoraj, Polska
O mnie
Godziny pracy
Adres

Jako radca prawny zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz jednostek administracji publicznej. Studia prawnicze ukończyłem na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a następnie odbyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Jestem także mediatorem wpisanym na listę mediatorów stałych Sądu Okręgowego w Zamościu oraz listę mediatorów fundacji „Znam prawo” przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Usługi mojej Kancelarii obejmują stałą obsługę prawną, reprezentację procesową przed sądami i organami administracji publicznej, udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych, opracowywanie projektów umów, prowadzenie mediacji, a także reprezentacja w toku mediacji i negocjacji.

W obszarze moich szczególnych zainteresowań znajdują się sprawy rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi) oraz prawo umów (zwłaszcza umowy o roboty budowlane i umowy najmu). Prowadzę także inne sprawy z zakresu prawa cywilnego (w tym sprawy odszkodowawcze, dochodzenie należności oraz ochrona przed egzekucją) oraz sprawy z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Od wielu lat mam prowadzę także obsługę prawną jednostek jednostek odpowiedzialnych za prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego zdobyte podczas reprezentacji moich Klientów przed sądami i organami administracji, a także podczas stałej obsługi prawnej Jednostek Samorządu Terytorialnego, jednostki organizacyjnej Skarbu Państwa i podmiotów gospodarczych (w tym spółek kapitałowych).

Udzielając porad prawnych w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju zdobyłem także doświadczenie w pomocy osobom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, w szczególności doświadczających przemocy domowej i pozostających w silnych konfliktach rodzinnych. Zdobyta w OIK wiedza jest szczególnie cenna w mojej prywatnej praktyce podczas reprezentacji klientów w sprawach rozwodowych i innych sprawa rodzinnych.

Do każdej sprawy podchodzę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Klienta w celu uzyskania jak najlepszego rezultatu prowadzonej sprawy.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Kancelarii proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem internetu (WhatsApp, Messenger, poczta elektroniczna) celem ustalenia terminu spotkania.

Poniedziałek: -
Wtorek: -
Środa: -
Czwartek: -
Piątek: -
Sobota: -
Niedziela: -

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Bełżek

ul. ul. Lubelska 7 lokal 13B
23-400 Biłgoraj

Specjalizacje

Prawo rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi itp.)
Prawo cywilne (umowy, odzyskiwanie należności, odszkodowania, sprawy dotyczące nieruchomości itp.)
Prawo administracyjne (w szczególności prawo budowlane)
Reprezentacja procesowa

Polecani prawnicy

Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Piwoń
Anna Piwoń

Adwokat 5/5

Kancelaria Adwokacka Paweł Kozieradzki
Paweł Kozieradzki

Adwokat 0/5

Kania i Partnerzy sp.p. zawodu radcy prawnego
Paweł Kania

Radca prawny 0/5

Kancelaria Adwokacka Kamiński Jakub
Jakub Kamiński

Adwokat 0/5

FILIPCZAK-GODEK LILIANNA KANCELARIA ADWOKACKA
Edyta Moryt

Adwokat 0/5

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŻANETA BIAŁEK
Żaneta Białek

Adwokat 0/5

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kryczyńska
Magdalena Kryczyńska

Adwokat 0/5

Dołącz do największej społeczności prawników w Polsce

Daj się odnaleźć dla ponad 500,000 potencjalnych klientów